Politika
DİVALİN OTEL olarak biz; birbirimize, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve toplumumuza, hepimiz bu işletmede sürekli bir şekilde, istihdam güvencesini arttırmak için, işletmemizdeki KALİTE KONTROL, GIDA GÜVENLİĞİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMLERİ’ nin prensiplerinden yararlanarak, bütün pazarlarda başarılı bir şekilde rekabet edeceğimizi taahhüt ederiz.

Bu söz bizim için; Turizm Sektörü’nde en kaliteli hizmetlerin ve ürünlerin üretilmesinin ötesine geçer ve ;

DİVALİN OTEL; Misafirlerine; rakiplerimizle olan rekabette bizi farklı kılacak çok iyi bir hizmet sunar, memnuniyet ve sadakat duyulan, tercih edilen oteller olmak konusunda sürekli gelişim gösterir.

DİVALİN OTEL; Yönetimi, Kalite Politikasının kurumun her aşamasında anlaşılabilmesi için gerekli bilgilendirme çalışmalarını yapar.

DİVALİN OTEL; Hizmet konsepti kapsamında, tesislerinde ağırladığı misafirlerin, hizmetin gerçekleşmesinde destek veren, aracı olan tüm kişi, kurum ve kuruluşların, bünyesinde çalışan personellerin memnuniyetlerini kazanabilmek için, uluslar arası kabul görmüş standartlara göre bütün şikâyet ve önerilerini alır, değerlendirir, mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturarak geri bildirimlerini yapar.

DİVALİN OTEL; Sunduğu hizmetlerde %100 misafir memnuniyetini ön planda tutar. Misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefler, çeşitli araçlarla müşteri memnuniyetini ölçerek sunduğu hizmetleri sürekli geliştirir.

DİVALİN OTEL; Çalışanlar arasında karşılıklı güveni, anlayışı ve iletişimi geliştirerek; bu inancın yaygınlaşmasını ve çalışanlarının işe ilişkin niteliklerinin artırılmasını ve iyileştirilmesi için eğitim çalışmalarına önem verir.

DİVALİN OTEL; Toplam kaliteyi göz önünde bulundurarak ekip ruhunu ve grup çalışmasını geliştirir.

DİVALİN OTEL; Fikir alışverişlerini kolaylaştırmak için bölümler arası daima iyi iletişim kurulmasını sağlar.

DİVALİN OTEL; Çalışan arkadaşlarımıza ve toplumumuza sürekli temiz ve güvenli bir çevre sunar.

DİVALİN OTEL; Potansiyel kazaları ortadan kaldırmak ve iş güvenliğini sağlamak için daima dikkatli olur.

DİVALİN OTEL; Çalışanlarına daima gurur duyacakları bir iş ortamı sağlar.

DİVALİN OTEL; Görev ve sorumluluklar arasında asla ayırım yapmaz.

DİVALİN OTEL; Misafirlerimizin beklentileri doğrultusunda, hijyen kurallarına uygun ve güvenliği en üst düzeyde sağlanmış, uluslararası mutfağımızın en seçkin lezzetlerini, eğitimli personelimizle hazırlamak ve müşterilerine sunar.

DİVALİN OTEL; Hijyen kurallarına uygun ve güvenliği en üst düzeyde sağlanmış, uluslararası mutfağımızın en seçkin lezzetlerini, eğitimli personelimizle hazırlar ve müşterilerine sunar.

 

DİVALİN OTEL; Gıda Güvenliği tehlikelerinin tespit edilmesi,  gıda üretim zincirinin izlenmesini ve sağlıklı tüketimin sağlanması için güncellenen ve uluslararası mevzuata uygun, güvenli seviyelerde hazırlanması ve sunulması için gerekli şartların belirlenmesini esas alan yapıdadır.

DİVALİN OTEL; Yönetim Sistemleri ve misafir şikayetleri kapsamında yükümlü olduğu tüm yasal şartları yerine getirip, tüm yasal haklara uyarak hizmetini gerçekleştirir.

DİVALİN OTEL; Etkili ve verimli yönetim sistemleri için, ihtiyaç duyulan yönetim kaynaklarını belirler ve tahsis eder.

DİVALİN OTEL; Yukarıda anılan politikaların sürekli olarak gözden geçirilmesini ve günün şartlarına uygun olarak revize edilmesini taahhüt eder.